X
تبلیغات
کالج کارآفرینی تیوان

اسبابکشی تهدید نیست؛ فرصت است

یکشنبه 13 دی 1394

اسباب کشی کلمه ای است که تقریبا تمام مردم با آن آشنا هستند و حداقل برای یک بار هم که شده اسباب کشی کرده اند. اسباب کشی همواره از جمله امور مشکل، به ویژه برای خانمهای خانه است.

 استرس جمع کردن و بعد پهن کردن وسایل در منزل، دل کندن از محیط قبلی و خوگرفتن با شرایط جدید و کلافگیها را در این جابه جایی نمیتوان نادیده گرفت. شاید هم به این دلیل باشد که بعضیها از شنیدن کلمه اسباب کشی هم واهمه دارند.

 اما کم نیستند افرادی که اسباب کشی برایشان یک عادت است که نه تنها هولناک نیست، بلکه لذتبخش هم هست. مهمترین عامل سردرگمی ها و منشا بسیاری از عصبانیتها، برنامه ریزی نامناسب است. به همین دلیل باید برای اولین قدم فهرستی از کارهایی که باید انجام گیرند، 

با حفظ ترتیب و زمانبندی و همچنین لوازمی که باید جابه جا شوند را روی کاغذ یادداشت کرده، سپس مرحله بسته بندی را آغاز کنید. در عین حال، ثابت شده که افراد در محیطهای شلوغ و نامنظم پرخاشگر میشوند. بنابراین باید جمع کردن وسایل افراد خانواده را به عهده خودشان بگذارید و از یک جای مشخص )مثال آشپزخانه( شروع به جمع کردن و بسته بندی کنید و همینطور به سمت بقیه نقاط خانه پیش روید. 

هنگام چیدن وسایل نیز همه بسته ها را باز نکنید و هر بسته را به مکان مورد نظر ببرید تا دچار سردرگمی نشوید. فراموش نکنید که اسباب کشی عاملی برای از بین بردن آرامش شما نیست بلکه میتواند انگیزهای برای شروع یک زندگی جدید و بهتر باشد. اسباب کشی فرصتی است برای نگاهی جدید به زندگی .باربری

شرکت حمل و نقل ، اتوبار و باربری وی آی پی

شرکت حمل و نقل و باربری وی آی پی به صورت شبانه روزی ( حتی در ایام تعطیل ) با بیمه شهری و شهرستان و با کادری مجرب و به صورت کاملا تضمینی در خدمت شهروندان می باشد.

vip-freight.ir